środa, 10 listopada 2021

Święto Niepodległości w naszej świetlicy

        
        Jak co roku, początek listopada upłynął nam na przygotowaniach do Narodowego Święta Niepodległości. Powtórzyliśmy znajomość naszych symboli narodowych, śpiewaliśmy hymn narodowy, sklejaliśmy z papieru naszą flagę, wyklejaliśmy godło, układaliśmy patriotyczne puzzle, a wycinek naszych działań przedstawiamy na zdjęciach poniżej.











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kolorowa wiosna w świetlicy

W minionym tygodniu w naszej świetlicy zrobiło się naprawdę wiosennie! 🌷 Dzieci z ogromnym zaangażowaniem tworzyły prace plastyczne inspiro...